Strona główna

wiedza

SKN Informatyki stawia głównie na rozwój swoich członków i kandydatów. W tym celu, utworzone zostały specjalne grupy w obrębie których możemy się rozwijać. Poszczególni członkowie mogą należeć do kilku grup, a nawet jeśli czują się na siłach – sami którąś prowadzić. Jest to dla nas niezwykła okazja do rozwoju nie tylko swoich „twardych” umiejętności, ale również do poznawania siebie nawzajem, integracji. W bieżącym semestrze działają takie grupy jak: Business Intelligence, tworzenie stron internetowych, grafika komputerowa, programowanie w R, programowanie w Java, hacking, VBA.

ludzie

Jesteśmy ludźmi aktywnymi, a tym co z pewnością nas wyróżnia to ciągła chęć rozwoju, pogłębiania swojej wiedzy. Zadajemy mnóstwo pytań, a podczas wielu godzin przesiadywanych w jaSKiNI- naszej kanciapie – stajemy się nie tylko współkoordynatorami kolejnych projektów ale również najlepszymi przyjaciółmi (a czasem nawet trochę więcej ;) ). Jeśli chcesz nas lepiej poznać to przyjdź na nasze spotkanie – w każdy wtorek o 19:00 w budynku W.

sukces

Przez brak rygorystycznego procesu rekrutacji do naszego Koła, każda osoba która ma ochotę działać lub się czegoś dowiedzieć jest mile widziana. Unikamy tym sposobem popularnego zjawiska „wyścigu szczurów”, a każdy nasz projekt realizowany jest z ogromnym zapałem i zaangażowaniem członków.
Poprzez utrzymywanie aktywnego kontaktu z alumnami naszego Koła, mamy możliwość do rozmowy ze starszymi i bardziej doświadczonymi osobami o możliwych ścieżkach naszego rozwoju. Bardzo często służą oni nie tylko świetną radą, ale czasem również ofertą pracy ☺